Novinky

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY

„U Janka“ nabízíme komfortní ubytování v nově a stylově vybavené chatě, v malebném údolí říčky Bělá. Jeden apartmán se 4 lůžky, kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Dále čtyři samostatné pokoje s 8-mi pevnými lůžky a možností dalších 8-mi přistýlek, taktéž se sociálním zařízením. K pokojům náleží tři kuchyně (přízemí jedna, první patro dvě). Každý pokoj je vybaven televizním přijímačem s kabelovým příjmem.

V suterénu chaty je velká společenská místnost s krbovými kamny, TV a malou kuchyňkou. U chalupy je oplocený pozemek, ohniště s posezením, dětské pískoviště, zahradní nábytek, altánek a gril. Parkování pro 5 aut před chatou ZDARMA.

Apartmán:

Prostorný apartmán je vybudován v horním patře celého objektu, k dispozici jsou čtyři lůžka ve schodištěm oddělených místnostech s možností jedné přistýlky. Kuchyně patřící k apartmánu je vybavena mikrovlnou troubou, lednicí, el. sporákem, varnou konvicí.

Dále do příslušenství apartmánu náleží kabelová TV, koupelna a WC. Celkem 4 lůžka a 1 přistýlka.

Pokoje:

Čtyři 2-4 lůžkové pokoje (1,2,3,4) jsou útulně vybaveny stylovým nábytkem. Dva pokoje jsou umístěny ve zvýšeném přízemí domu a dva v prvním poschodí. Každý pokoj má samostatné příslušenství (WC + koupelna).

K pokojům 1,2 náleží kuchyně vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí apod. V prvním poschodí mají pokoje 3,4 vlastní kuchyně rovněž plně vybavené (lednice, mikrovlnná trouba, sporák, rychlovarná konvice apod.)

Veškeré další poplatky jsou již obsaženy v ceně pobytu – např. poplatky za energii, ložní prádlo, závěrečný úklid a rekreační a ubytovácí poplatek. Dětská postýlka, parkování u objektu a Wifi - ZDARMA.

Možnost domácího mazlíčka.

webdesign Studio R3D